Tekst pochodzi z portalu http://www.sprawnik.pl/artykuly,10222,21070,home-broker-wynajmie-mieszkania-studentom-z-zagranicy 
 

Home Broker wynajmie mieszkania studentom z zagranicy

Home Broker kolejny rok z rzędu będzie pośredniczył w wynajmie mieszkań dla studentów przyjeżdżających do Polski na wymianę, w ramach europejskiego programu Erasmus. W ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Erasmus Student Network, doradcy Home Broker przygotują ofertę mieszkań we wszystkich ośrodkach akademickich, w których znajdują się sekcje ESN Polska.

Home Broker ponownie został wyłącznym partnerem Stowarzyszenia Erasmus Student Network w zakresie zakwaterowania studentów z zagranicy przyjeżdżających studiować na polskich uczelniach. Usługa dostępna jest dla ponad 9000 studentów przyjeżdżających w ciągu roku akademickiego do kilkunastu największych miast Polski (Warszawa, Lublin, Toruń, Wrocław, Poznań, Olsztyn, Gdańsk, Kraków, Gliwice, Katowice, Łódź, Szczecin, Białystok).

 


Home Broker może zapewnić obsługę studentów w ośrodkach akademickich w całym kraju, dzięki rozbudowanej sieci pośredników nieruchomości w ponad 60 placówkach.


- Studenci przyjeżdżający do Polski na wymianę mają z reguły większy budżet od rodzimych, ok. 1000 zł na osobę. Poszukują też większych 3-5 pokojowych mieszkań. Jest to dobra okazja dla osób posiadających duże lokale na wynajem, na które trudniej znaleźć najemcę. – mówi Michał Bukowski, kierownik działu najmu w Home Broker.
  
 Tekst pochodzi z portalu http://www.sprawnik.pl/artykuly,10222,21070,home-broker-wynajmie-mieszkania-studentom-z-zagranicy