Tekst pochodzi z portalu http://www.sprawnik.pl/aktualnosci,10223,13793,ogolnopolska-konferencja-naukowa-prawo-spolek-handlowych-wczoraj-i-dzis 
 

Ogólnopolska Konferencja Naukowa 'Prawo spółek handlowych - wczoraj i dziś'

Na konferencji zostaną poruszone zagadnienia związane z:

  •  rzymskimi korzeniami prawa handlowego,
  •  prawem spółek handlowych w ujęciu współczesnym,
  •  prawem spółek handlowych w różnych systemach prawnych.

 

 

Konferencja ma na celu porównanie rozwiązań antycznych ze współcześnie funkcjonującym prawem spółek handlowych, rozważenie najistotniejszych problemów i wyzwań współczesnego prawa handlowego, a także zbadanie jak funkcjonują spółki handlowe w odmiennych systemach prawnych. Wydarzenie adresowane jest zarówno do studentów, doktorantów jak również przedstawicieli kadry naukowej.


Organizatorzy starają się o uzyskanie przez konferencję statusu konferencji międzynarodowej. Ostateczna informacja zostanie ogłoszona 12 maja 2014 roku i będzie zależała od liczby zgłoszeń uczestników czynnych z innych krajów.


Na Państwa abstrakty wraz z formularzem zgłoszeniowym czekamy do 11 maja 2014 roku. Prosimy je przesyłać na adres:knph.umk@gmail.com.

 

Organizatorzy przewidują opłatę konferencyjną dla uczestników czynnych w wysokości 80 zł.

 

Regulamin Konferencji oraz formularz zgłoszeniowy»Autor: Koło Naukowe Prawa Handlowego UMK


 
 Tekst pochodzi z portalu http://www.sprawnik.pl/aktualnosci,10223,13793,ogolnopolska-konferencja-naukowa-prawo-spolek-handlowych-wczoraj-i-dzis