Załóż bezpłatne konto Zaloguj się Zaloguj się przez Facebooka
Kalendarz studenta: Brak wydarzeń na dziś
Polecamy: Najbardziej pożądane zawody na rynku pracy w 2021 roku

O nas

Serwis informacyjny oraz e-learningowy stworzony z myślą o studentach prawa i aplikantach.

Codziennie publikujemy nowe artykuły i wiadomości z obszaru prawa. Poruszamy problemy związane z nowelizacją przepisów, a także problemami z interpretacją aktualnie obowiązujących regulacji. Proponujemy także odrobinę rozrywki, informując o ciekawych wydarzeniach, konkursach czy nowościach ze świata książki i filmu.

sPrawnikowy e-learning to nowoczesny, multimedialny system pomocy naukowych dla osób przystępujących do egzaminów na studiach prawniczych, egzaminów wstępnych na aplikacje, kolokwiów aplikacyjnych oraz egzaminów zawodowych.

Celem udostępnianych przez nas materiałów jest szybkie i skuteczne przygotowanie do wszystkich rodzajów egzaminów (testowych, pisemnych opisowych oraz ustnych) ze wszystkich dziedzin prawa. Bazę materiałów tworzą e-booki, audiobooki, kazusy oraz program testowy. W każdym e-booku znajdują się szczegółowe omówienia w formie ułatwiającej przyswojenie wiedzy: czytelne hasła, wytłuszczenia, podkreślenia i kolory, wykresy, diagramy oraz tabele. W każdym audiobooku - kilkanaście godzin nagrania symulacji egzaminu ustnego z całego materiału zawartego w e-booku.

Redakcję serwisu sPrawnik.pl tworzą osoby o wysokich kompetencjach zawodowych, specjalizujące się w różnych dziedzinach prawa i co najważniejsze - praktycy!

sPrawnik.pl jest częścią grupy należącej do SerwisPrawa.pl sp. z o.o., w skład której wchodzą:
SerwisPrawa.pl sp. z o.o. oprócz prowadzenia portali o tematyce prawnej, skierowanych do rożnych grup osób, od 2011 roku zajmuje się także tworzeniem narzędzi dla nowoczesnych prawników. Wśród nich znajdą Państwo system kontekstowej rekomendacji kancelarii prawnych i prawników, bezpłatną prawną bazę teleadresową (Wizytownik.SerwisPrawa.pl), certyfikat Nowoczesna Kancelaria Prawna (neoPrawnik.pl) czy też system konsolidacji grup i połączenia z kancelariami w pozwach grupowych (ePozwyGrupowe.pl). Flagowym produktem jest innowacyjny system zarządzania kancelarią prawną online (neoKancelaria). Aplikacja, która została stworzona zarówno dla małych, średnich jak i dużych kancelarii. Jej głównym zadaniem jest sprawne zarządzanie wiedzą, a co za tym idzie wsparcie prawników w codziennej pracy, związanej z prowadzeniem spraw klientów. Korzystanie z systemu neoKancelaria to: lepsze zarządzanie czasem, pomiar efektywności pracy, bezpieczne przechowywanie dokumentów w formie elektronicznej oraz zarządzanie rentownością współpracy z klientami. Więcej informacji dotyczących systemu neoKancelaria znajdą Państwo na LegalClick.pl


SerwisPrawa.pl sp. z o.o.
Plac Powstańców Śląskich 7
53-332 Wrocław
KRS: 0000304678
NIP: 6462804925
REGON: 240796125
Kapitał zakładowy: 484 400 zł
Rachunek bankowy: 58 1160 2202 0000 0001 0359 5178


® 2011 - 2021 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.