Załóż bezpłatne konto Zaloguj się Zaloguj się przez Facebooka
Kalendarz studenta: Brak wydarzeń na dziś
Polecamy: Najbardziej pożądane zawody na rynku pracy w 2021 roku
Z ostatniej chwili...
Sonda Na którą aplikację się wybierasz?

Ochrona dóbr osobistych naruszonych w Internecie. Ogólnopolska konferencja już w grudniu w Poznaniu

5/5 z 1 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Zdrowie, wolność, cześć, swoboda sumienia, nazwisko lub pseudonim, wizerunek, tajemnica korespondencji, nietykalność mieszkania, twórczość naukowa, artystyczna, wynalazcza i racjonalizatorska i nie tylko... Już w grudniu na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbędzie się Ogólnopolska Konferencja naukowa poświęcona kwestii ochrony dóbr osobistych w Internecie.

Ochrona dóbr osobistych naruszonych w Internecie. Ogólnopolska konferencja już w grudniu w Poznaniu

Dobra osobiste

 

Wartości najściślej związane z jednostką, w nieodłącznej sferze jej społecznego funkcjonowania, jaką jest Internet. Kiedy mamy do czynienia z ich naruszeniem? Jak dochodzić ich ochrony? To tylko niektóre zagadnienia, które poruszą uczestnicy grudniowej konferencji.

 

Ochrona dóbr osobistych naruszonych w Internecie

 

Ogólnopolska Konferencja Naukowa: Ochrona dóbr osobistych naruszonych w Internecie odbędzie się 7 grudnia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (al. Niepodległości 53). Teoretycy i praktycy prawa z całej Polski będą rozważali prawne aspekty ochrony dóbr osobistych w Internecie, możliwych sposobów i środków tejże ochrony, a wreszcie środków najefektywniejszych, najściślej i najpełniej chroniących jednostkę. Zapraszamy do zapisania się na konferencję w ramach uczestnictwa biernego:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScS_ZNP8M73Ut1WlJDmuRfCcGg2RMeLWPoc7tevLK7_Ruuhaw/viewform?fbclid=IwAR0hyxhzrA1RDGxF58mznYZidJ0hEjkbR_Y5O_BAdDSx2XexuYp3NNRT8cM

 

 

Certyfikatu potwierdzający uczestnictwo

 

Każda zapisana osoba otrzyma certyfikatu potwierdzający uczestnictwo.

 

https://www.facebook.com/events/513759616104336/?active_tab=about

 

 

 

 

wydrukuj

WASZE KOMENTARZE

® 2011 - 2021 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.