Załóż bezpłatne konto Zaloguj się Zaloguj się przez Facebooka
Kalendarz studenta: Brak wydarzeń na dziś
Polecamy: Sędziowie i referendarze sądowi znów poszukiwani -w sądach kolejne wolne etaty
Z ostatniej chwili...
Sonda Na którą aplikację się wybierasz?

Zabieg na pokerową twarz

5/5 z 6 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Dr Jack Berdy, nowojorski specjalista od medycyny estetycznej, umieścił w swej ofercie coś dla karciarzy, którzy mają problem z zachowaniem pokerowej twarzy. Program Pokertox obejmuje wstrzykiwanie botoksu i wypełniaczy.

Zabieg na pokerową twarz

Wszystko zaczyna się od konsultacji z graczem, który opowiada o "zdradliwych" elementach mimiki. Dostając dobrą lub złą kartę, jedni unoszą brwi, a drudzy nie panują nad mrużeniem oczu czy unoszeniem kącików ust. Po konsultacji wybrany obszar jest ostrzykiwany, by zminimalizować niepożądaną reakcję.

Berdy podkreśla, że jego program można też wykorzystać do zwiększenia skuteczności blefowania. Możemy wprowadzić toksynę botulinową w wybranym obszarze, tak by wydawało się, że gracz ma konkretną "wskazówkę".Ponieważ efekty utrzymują się 3-4 miesiące, procedurę trzeba powtarzać. Choć lekarz, który sam jest zagorzałym karciarzem, wiąże z Pokertoksem duże nadzieje, na razie brakuje chętnych. Pokerzyści ze światowej ligi uważają wręcz, że Berdy powinien wyjść ze swoją propozycją 10-15 lat wcześniej. Teraz odchodzi się bowiem od blefowania, a gra staje się bardziej analityczna. Poza tym, ze względu na wysokie koszty, oferta wydaje się skierowana do osób raczej majętnych albo przynajmniej liczących na duże wygrane. Kolejnym minusem jest fakt, że niektórych reakcji i zachowań nie da się w ten sposób wyeliminować, bo po zastrzyku nabrzmiała żyła na szyi będzie nadal pulsować, a w przypadku nieświadomego sięgania po żetony czy niepohamowanej gadatliwości przy dobrej karcie lepiej skonsultować się z psychologiem.Autor: Anna Błońska
Źródło: Huffington Post

Data: 13.12.2012 16:00
Autor/źródło: KopalniaWiedzy.pl
Kategoria: Rozrywka
Słowa kluczowe: pokerowa twarz, toksyna botulinowa, Pokertox, wstrzykiwanie botoksu
wydrukuj

WASZE KOMENTARZE

® 2011 - 2020 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.