Załóż bezpłatne konto Zaloguj się Zaloguj się przez Facebooka
Kalendarz studenta: Brak wydarzeń na dziś
Polecamy: Ogłoszono o wolnych stanowiskach w sądach powszechnych
Z ostatniej chwili...
Sonda Na którą aplikację się wybierasz?

Praktyki studenckie w Chadbourne & Parke

5/5 z 16 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Warszawskie biuro Chadbourne & Parke zaprasza na miesięczne płatne praktyki studenckie, które odbędą się w lipcu i sierpniu 2015 roku.

Praktyki studenckie w Chadbourne & Parke

Praktyki letnie kierowane są przede wszystkim do studentów czwartego roku prawa, gdyż niektórzy z nich mają szansę pozostania na rocznej płatnej praktyce w roku następującym po wakacjach, a więc na piątym roku studiów.

 

 

Praktykanci mają okazję wziąć udział w pracach przy różnorodnych transakcjach, między innymi z zakresu prawa spółek, prawa handlowego, a także w projektach na rynku nieruchomości oraz w sektorze energetycznym. Poprzez praktyczne doświadczenie oraz możliwość „śledzenia" prawników Chadbourne w ich codziennej pracy studenci zaznajamiają się ze wszelkimi aspektami pracy w swoim przyszłym zawodzie. Najlepsi mają szansę pozostać w naszej kancelarii na praktykę roczną, a później dołączyć do grona prawników kancelarii.

 

Dla praktykantów organizowany jest intensywny program szkoleń. Przewidziane są również inne spotkania i elementy mające na celu integrację grupy studentów ze sobą oraz z prawnikami kancelarii.

 

Zależy nam na studentach prawa, którzy na dłużej zagoszczą w tym wyjątkowym miejscu pracy, jakim jest Chadbourne & Parke, i tu będą mogli odnosić swoje sukcesy.

 

W procesie rekrutacyjnym brane są pod uwagę wyniki uzyskane na uczelni oraz inne osiągnięcia studenta, ale także umiejętność logicznego myślenia i komunikatywność. Wymagana jest biegła znajomość języka angielskiego.

 

CV oraz list motywacyjny w języku angielskim* prosimy przesyłać do 30 kwietnia 2015 roku na adres e-mail: dbourne.com

 

*Należy zawrzeć standardową formułę pozwalającą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

 

Więcej czytaj na Polskiprawnik.pl»

Data: 09.03.2015 12:16
Autor/źródło: Polskiprawnik.pl
Kategoria: Kariera, Studia
Słowa kluczowe: staż, praktyki zawodowe, praktyka w kancelarii, praktyki studenckie
wydrukuj

WASZE KOMENTARZE

® 2011 - 2020 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.