Załóż bezpłatne konto Zaloguj się Zaloguj się przez Facebooka
Kalendarz studenta: Brak wydarzeń na dziś
Polecamy: Nowy wykaz państw z zakazem lotów
Z ostatniej chwili...
Sonda Na którą aplikację się wybierasz?
Uwaga! Publikacja archiwalna
Oznacza to, że od czasu jej opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność poniższej treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych tekstów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

Jeżeli interesuje Cię uaktualnienie poniższego tekstu pod kątem obowiązującego stanu prawnego - kliknij w link (funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych Użytkowników).

Tajemnice rynku pracy a skuteczna kariera

5/5 z 4 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Zanim młode pokolenie przystąpi do szukania wymarzonej pracy, musi wpierw zastanowić się nad wyborem zawodu i drogi dalszego kształcenia. Profesjonalne doradztwo w tym zakresie okazać się może kluczem do sukcesu.

Warsztaty „Uczelnia dobrych praktyk” powstały z myślą o tych, którzy są w trakcie planowania i wyboru własnej ścieżki edukacyjno-zawodowej, a ich głównym celem jest kompleksowe wsparcie młodego pokolenia w tym zakresie. Specjaliści doradztwa personalnego i edukacyjnego, eksperci HR oraz przedstawiciele środowiska biznesowego zdradzą uczestnikom warsztatów tajniki współczesnego rynku pracy i zaprezentują trendy rozwojowe w obszarze zawodów i zatrudnienia. Każdy z uczestników będzie miał okazję zbadania własnych predyspozycji zawodowych i wzięcia udziału w indywidualnych konsultacjach ze specjalistami.

 

Warsztaty odbędą się 5 września br. o godz. 11:00 – 15:00. Gospodarzem pierwszych warsztatów z cyklu „Uczelnia dobrych praktyk” jest Uczelnia Łazarskiego w Warszawie (ul. Świeradowska 43).

 

Partnerzy warsztatów: Narodowy Bank Polski, Adecco, PZU, Uczelnia Łazarskiego w Warszawie, Fundacja Rozwoju Wolontariatu – realizator projektu „PROJEKTOR – wolontariat studencki”, Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności.

 

Patronat medialny objęli: Metro oraz portale GazetaPraca.pl, dlaMaturzysty.pl, studentnews.pl i students.pl.

 

Program „Inteligentna Uczelnia – Partner Biznesu” zaprojektowała firma mbba – komunikacja w biznesie. Koordynacja: mbba – komunikacja w biznesie oraz Concept PR.

wstecz 1 2
wydrukuj

WASZE KOMENTARZE

® 2011 - 2020 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.