Załóż bezpłatne konto Zaloguj się Zaloguj się przez Facebooka
Kalendarz studenta: Brak wydarzeń na dziś
Polecamy: Ogłoszono o wolnych stanowiskach w sądach powszechnych
Z ostatniej chwili...
Sonda Na którą aplikację się wybierasz?

Darmowy 7-dniowy dostęp do zasobów platformy edukacyjnej sPrawnik

5/5 z 11 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

sPrawnik.pl przygotował dla studentów i absolwentów prawa promocję. Na wszystkich nowych użytkowników czeka teraz darmowy 7-dniowy dostęp do autorskiej bazy testów, a także wszystkich udostępnionych materiałów edukacyjnych takich jak: audiobooki i e-booki prawne.

Darmowy 7-dniowy dostęp do zasobów platformy edukacyjnej sPrawnik

sPrawnik to system e-learningowy skierowany do młodych prawników, zawierający kilkadziesiąt tysięcy przygotowanych przez ekspertów pytań testowych oraz materiały edukacyjne. Narzędzie to przygotuje studentów prawa i aplikantów do wszystkich egzaminów, z jakimi będą musieli zmierzyć się na swojej drodze do upragnionego tytułu zawodowego – mówi Jarosław Olejarz, radca prawny i prezes firmy SerwisPrawa.pl sp. z o.o.


Platforma edukacyjna działa już kolejny rok i cieszy się dużą popularnością wśród studentów, kandydatów na aplikantów oraz osób przygotowujących się do egzaminów zawodowych i licencji syndyka. Chwalą oni zarówno przyjazny interfejs, jak i poziom merytoryczny. Podczas nauki użytkownik jest wspierany i motywowany przez wirtualnego wykładowcę, który m.in. dostosowuje poziom pytań do osiąganych wyników. Przydatną funkcję, szczególnie dla kandydatów na aplikantów, stanowi symulacja egzaminu, która w prosty sposób weryfikuje dotychczas zdobytą wiedzę.


Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z e-learningiem sPrawnika, korzystać z niego przez 7 dni całkowicie za darmo i bez żadnych ograniczeń, wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie.


 
Tym, którzy skorzystają z bezpłatnego dostępu testowego, sPrawnik proponuje także korzystne warunki przedłużenia na kolejne miesiące!


Co dostaniesz w pakiecie? Materiały edukacyjne: e-booki, wykłady z różnych dziedzin prawa w formie audio, symulacje egzaminów i stale poszerzaną bazę pytań testowych, w której każde pytanie odnosi się do aktualnie obowiązujących przepisów i jest opatrzone pełną treścią podstawy prawnej. Odpowiedzi a,b,c, prezentowane są losowo, dzięki czemu uczysz się ich treści. Ponadto możesz śledzić swoje postępy w nauce – system zapisuje twoje wyniki i dopasowuje poziom pytań do osiąganych rezultatów. Dzięki sPrawnikowi nauka będzie bardziej efektywna!


 

Jeśli chciałbyś dodatkowo pochwalić się swoją wiedzą, dowiedzieć o kolejnych promocjach, wziąć udział w Lidze Prawników, czy porozmawiać o blaskach i cieniach studenckiego życia, możesz także dołączyć do społeczności sPrawnika zgromadzonej na portalu Facebook.

Data: 20.02.2013 17:00
Autor/źródło: Zespół portalu sPrawnik.pl
Kategoria: Kariera, Studia
Słowa kluczowe: absolwent prawa, student prawa, nauka, testy dla studentów, promocja, sPrawnik
wydrukuj

WASZE KOMENTARZE

® 2011 - 2020 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.