Załóż bezpłatne konto Zaloguj się Zaloguj się przez Facebooka
Kalendarz studenta: Brak wydarzeń na dziś
Polecamy: Nowelizacja KPC: Co zmieni się w procedurze cywilnej po 1 marca 2020 roku?
Z ostatniej chwili...
Sonda Na którą aplikację się wybierasz?
Uwaga! Publikacja archiwalna
Oznacza to, że od czasu jej opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność poniższej treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych tekstów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

Jeżeli interesuje Cię uaktualnienie poniższego tekstu pod kątem obowiązującego stanu prawnego - kliknij w link (funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych Użytkowników).

'Cały fitness w jednym miejscu' już 8 czerwca!

5/5 z 7 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Energia, ruch i radość! Najlepsi trenerzy, gwiazdy i trzy tysiące kochających fitness kobiet! To wszystko już 8 czerwca na Błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie. Wielkimi krokami zbliża pierwsza edycja Reebok Women`s Fitness Camp! Marka TEEKANNE jest Partnerem wydarzenia.

'Cały fitness w jednym miejscu' już 8 czerwca!

Wydarzeniu przewodzić będzie hasło „Cały fitness w jednym miejscu”. Stworzone zostało ono z myślą o kobietach, dla których fitness jest świadomym wyborem oraz stylem życia. To będzie wyjątkowa, pierwsza tego rodzaju impreza w Polsce na naprawdę dużą skalę. Przed uczestniczkami cały dzień dynamicznych, intensywnych ćwiczeń z najlepszymi trenerami- prawdziwe święto fitnessu!

 

Ćwiczenia poprowadzi kilkunastoosobowa doświadczona kadra, w której składzie znajdą się międzynarodowe trenerskie sławy Les Mills i Reebok University. Zajęcia odbywać się będą w trzech strefach, dzięki temu każda miłośniczka fitnessu bez wątpienia znajdzie coś dla siebie. W bogatym programie znajdą się treningi siłowe, inspirowane sztukami walki, a także intensywne ćwiczenia taneczne w różnorodnych rytmach. Panie będą też mogły wziąć udział w zajęciach wzmacniających, poprawiających całą sylwetkę ale też dedykowanych wybranym partiom ciała. Dzień zakończą treningi rozciągające i relaksujące. Przewidziano również treningi niespodzianki oraz inne atrakcje w postaci konkursów z nagrodami.

 

Na uczestniczki wydarzenia czekać będą ponadto zestawy startowe, w których znajdzie się między innymi aromatyczna herbata TEEKANNE. W programie eventu przewidziano również warsztaty z fizjoterapeutą i dietetykiem. Uczestniczki będą też mogły zrelaksować się i nabrać sił w strefie chillout. Szykuje się dzień pełen pozytywnej energii!

 

Zgłoszenia na Reebok Women`s Fitness Camp nadal trwają»

Data: 30.05.2014 12:54
Autor/źródło: infoWire
Kategoria: Rozrywka
Słowa kluczowe: fitness, ćwiczenia, "Cały fitness w jednym mieście", trening
wydrukuj

WASZE KOMENTARZE

® 2011 - 2020 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.