Załóż bezpłatne konto Zaloguj się Zaloguj się przez Facebooka
Kalendarz studenta: Brak wydarzeń na dziś
Polecamy: 30 maja w życie wchodzą nowe regulację Kodeksu cywilnego i Kodeksu postępowania cywilnego
Z ostatniej chwili...
Sonda Na którą aplikację się wybierasz?
Uwaga! Publikacja archiwalna
Oznacza to, że od czasu jej opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność poniższej treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych tekstów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

Jeżeli interesuje Cię uaktualnienie poniższego tekstu pod kątem obowiązującego stanu prawnego - kliknij w link (funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych Użytkowników).

Festiwal Nauki zaprasza!

5/5 z 7 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)
Kategoria: Rozrywka
Słowa kluczowe: festiwal, rozrywka, świat nauki, wiedza naukowa

Ponad 180 intrygujących imprez popularnonaukowych – warsztatów, wykładów, pokazów, filmów i konkursów – zaplanowaliśmy na tegoroczny Bałtycki Festiwal Nauki. Zapraszamy na Politechnikę Gdańską w dniach 20–25 maja. Wstęp wolny.

Festiwal Nauki zaprasza!

Aż pięć dni spędzić można na pożytecznej zabawie, która nie tylko odkrywa piękno nauki, ale i oswaja ze światem nauk technicznych i przyrodniczych.

 

 

– Każdy festiwal nauki na Politechnice Gdańskiej jest okazją do spotkania z niezwykłą wiedzą. Pracownicy oraz studenci wszystkich wydziałów i uczelnianych centrów zaangażowali się w tworzenie festiwalowych atrakcji, zatem grafik jest bardzo zróżnicowany. Wystarczy wymienić choćby kilka tematów zajęć, które zaplanowaliśmy: „Magia fraktali”, „Codzienność w skali mikro”, „Za co kochamy czekoladę” czy też „Piknik z geodezją”- mówi prof. Henryk Krawczyk, rektor PG.

 

W planie BFN na naszej uczelni są zarówno spotkania adresowane do dorosłych, młodzieży szkolnej, jak i do dzieci. Mocy atrakcji dla najmłodszych można spodziewać się na Dziedzińcu im. Jana Heweliusza, gdzie pod okiem naukowców i studentów dzieci będą miały szansę wykonać wiele ciekawych doświadczeń z dziedziny fizyki i chemii.

 

Warto podkreślić, iż najwięcej spotkań z nauką zaplanował Wydział Chemiczny.


Więcej szczegółów»

Data: 15.05.2014 13:55
Autor/źródło: media.netpr.pl
Kategoria: Rozrywka
Słowa kluczowe: festiwal, rozrywka, świat nauki, wiedza naukowa
wydrukuj

WASZE KOMENTARZE

® 2011 - 2020 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.