Załóż bezpłatne konto Zaloguj się Zaloguj się przez Facebooka
Kalendarz studenta: Brak wydarzeń na dziś
Polecamy: Nowy termin egzaminu radcowskiego i adwokackiego
Z ostatniej chwili...
Sonda Na którą aplikację się wybierasz?

Ogólnopolska Konferencja 'Praca w praktyce'

5/5 z 2 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów oraz pracodawców zainteresowanych tematyką praktyk i staży w Polsce na Ogólnopolską Konferencję "Praca w Praktyce".

Ogólnopolska Konferencja 'Praca w praktyce'

Odbędzie się w dniu 3 czerwca w Warszawie w Polskiej Akademii Nauk - Zakład Działalności Pomocniczej (Pałac Staszica, ul. Nowy Świat 72).  Otwarcie Konferencji rozpocznie się o godzinie 10.00, a jej zakończenie planowane jest o godzinie 16.00.

 

Będzie ona dotyczyła kwestii związanych z organizacją, przebiegiem i ewaluacją praktyk lub pracy wśród studentów oraz absolwentów. Dla pracodawców będzie to okazja do zapoznania się kwestiami prawnymi przy zawieraniu stosunku prawnego w ramach praktyk, staży i pracy oraz z oczekiwaniami studentów wobec pracodawców. Będzie to również możliwość omówienia ciekawych zagadnień dotyczących funkcjonowania studenta na rynku pracy, takich jak problem bezpłatnych praktyk - czy są one naprawdę korzystne dla studenta i pracodawcy?

 

Chcemy dążyć do stworzenia mechanizmów poprawy sytuacji studenta w zakresie podejmowania praktyk poprzez zainteresowanie środowiska prawniczego oraz pracodawców tym tematem. Konferencja będzie się składać z paneli związanych z kwestami prawnymi dotyczącymi praktyk i staży w Polsce oraz paneli dotyczących rekrutacji i odbywania praktyk. Informacje dotyczące Konferencji oraz zapisy znajdują się na stronie pracawpraktyce.elsa.org.pl.

Data: 30.05.2016 15:04
Autor/źródło: ELSA
Kategoria: Akademickie newsy, Studia
Słowa kluczowe: konferencja, ELSA, praco w praktyce, student prawa
wydrukuj

WASZE KOMENTARZE

® 2011 - 2020 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.