Załóż bezpłatne konto Zaloguj się Zaloguj się przez Facebooka
Kalendarz studenta: Brak wydarzeń na dziś
Polecamy: Nowy termin egzaminu radcowskiego i adwokackiego
Z ostatniej chwili...
Sonda Na którą aplikację się wybierasz?

Ogólnopolskia Konferencja Prawa Sportowego Prawo. Sport. Finanse. 2016

5/5 z 1 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Koło Naukowe Ius et Sport działające przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego ma zaszczyt zaprosić do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Sportowego Prawo. Sport. Finanse. 2016, która odbędzie się w dniach 7-8 kwietnia przy ul. Lipowej 4 w Warszawie.

Ogólnopolskia Konferencja Prawa Sportowego Prawo. Sport. Finanse. 2016

Ekspertami Konferencji Prawo Sport Finanse 2016 są m.in. prof. Andrzej Wach, Marcin Animucki, mec. Piotr Nowaczyk, dr Karolina Tetłak, mec. Weronika Achramowicz, Krzysztof Sachs i Tomasz Pasieczny.

 

Wsparcia przy organizacji udzieliły kancelaria Baker & McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy, Wydawnictwo C.H. Beck, FORTUNA online zakłady bukmacherskie, klub Legia Warszawa i Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Dauerman. Konferencja cieszy się patronatem Dziekana WPiA UW, Ministra Sportu i Turystyki, Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Polskiego Związku Piłki Nożnej. Redakcja Przeglądu Sportowego objęła wydarzenie patronatem medialnym.

 

Harmonogram Konferencji, jak również wszystkie niezbędne wskazówki dotyczące dojazdu są dostępne na stronie internetowej Koła w zakładce Konferencja 2016 (na stronie można znaleźć również relacje z dwóch poprzednich Konferencji organizowanych przez Koło), jak również na stronie wydarzenia na portalu Facebook:

 

Na naszej stronie internetowej dostępny jest ponadto media guide

 

W celu wydania zaświadczenia o biernym udziale w konferencji prosimy o kontakt mailowy na adres: ius.et.sport@gmail.com, w temacie wiadomości wpisując „Zaświadczenia”.

 

Uczestnictwo – publiczność:
wstęp wolny, nie pobieramy żadnych opłat, udział nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Data: 05.04.2016 13:56
Autor/źródło: Autor zewnętrzny
Kategoria: Akademickie newsy, Gorące tematy, Studia
Słowa kluczowe: prawo, sport, finanse, prawo sportowe
wydrukuj

WASZE KOMENTARZE

® 2011 - 2020 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.