Załóż bezpłatne konto Zaloguj się Zaloguj się przez Facebooka
Kalendarz studenta: Brak wydarzeń na dziś
Polecamy: 30 maja w życie wchodzą nowe regulację Kodeksu cywilnego i Kodeksu postępowania cywilnego
Z ostatniej chwili...
Sonda Na którą aplikację się wybierasz?
Uwaga! Publikacja archiwalna
Oznacza to, że od czasu jej opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność poniższej treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych tekstów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

Jeżeli interesuje Cię uaktualnienie poniższego tekstu pod kątem obowiązującego stanu prawnego - kliknij w link (funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych Użytkowników).

Uczelnia Łazarskiego na 1. miejscu w Rankingu Wydziałów Prawa

4.8/5 z 23 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)
Kategoria: Akademickie newsy, Studia
Słowa kluczowe: ranking uczelni, prawo, studia, student

Gdzie na prawo? Na Uczelnię Łazarskiego! Dzisiejszy Ranking Wydziałów Prawa „Rzeczpospolitej” pokazuje, że niepubliczne szkoły są coraz mocniejsze.

Uczelnia Łazarskiego na 1. miejscu w Rankingu Wydziałów Prawa

Uczelnia Łazarskiego zajęła 1. miejsce jako uczelnia niepubliczna w trzeciej edycji Rankingu Wydziałów Prawa, przygotowanym przez „Rzeczpospolitą”. O wysokiej pozycji w zestawieniu zadecydowała m.in. aktywność pracowników uczelni za granicą i dobre wyniki oceny parametrycznej.

 

 

- Dziękujemy całej społeczności uczelni, która nieustannie pracuje na sukces naszej marki. Gramy w pierwszej lidze wydziałów prawa. Świętujcie razem z nami – mówi Agnieszka Brzozowska, koordynator ds. komunikacji i pr Uczelni Łazarskiego.

 

W rankingu sklasyfikowano 22 uczelnie kształcące 44 tys. studentów. Uczelnie prowadzące studia na kierunku prawo oceniane były w trzech kategoriach: potencjał naukowy, jakość kształcenia i współpraca z zagranicą. Redakcja „Rzeczpospolitej” brała pod uwagę dane z 2013 r. oraz z pierwszego kwartału tego roku.
 

Data: 30.05.2014 12:00
Autor/źródło: Uczelnia Łazarskiego
Kategoria: Akademickie newsy, Studia
Słowa kluczowe: ranking uczelni, prawo, studia, student
wydrukuj

WASZE KOMENTARZE

® 2011 - 2020 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.