Załóż bezpłatne konto Zaloguj się Zaloguj się przez Facebooka
Kalendarz studenta: Brak wydarzeń na dziś
Polecamy: Ograniczenie dostępu do świadczeń medycznych dla osób niezaszczepionych na Covid -19 w świetle Konstytucji
Z ostatniej chwili...
Sonda Na którą aplikację się wybierasz?
Uwaga! Publikacja archiwalna
Oznacza to, że od czasu jej opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność poniższej treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych tekstów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

Jeżeli interesuje Cię uaktualnienie poniższego tekstu pod kątem obowiązującego stanu prawnego - kliknij w link (funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych Użytkowników).

Konkurs “Law Games”

4.9/5 z 14 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Po raz kolejny Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland oraz Kancelaria Wierzbowski Eversheds dają szansę studentom prawa (III – V rok) i absolwentom Wydziałów Prawa i Administracji udziału w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów. W dniach 18-19 kwietnia odbędzie się Finał Law Games 2012. VII edycja będzie wyjątkowa – jest kontynuacją projektu, ale wprowadzi urozmaicenie dla uczestników.

Konkurs “Law Games”

Konkurs składa się z dwóch etapów: Eliminacji i Finału. Aby wziąć w nim udział, należy zarejestrować się na stronie www.elsa.org.pl/lawgames i rozwiązać jeden z kazusów przygotowanych przez prawników z Kancelarii Wierzbowski Eversheds. Uczestnik rozwiązując kazus wciela się w rolę powoda lub pozwanego. Rola procesowa dla uczestnika Konkursu jest automatycznie przydzielona przez system z chwilą dokonania rejestracji. Rozwiązania kazusów należy nadsyłać do 30 marca 2012 r.Autorzy najlepszych prac wezmą udział w Finale Konkursu, który odbędzie się w dniach 18 – 19 kwietnia 2012 roku w Warszawie, w siedzibie Kancelarii Wierzbowski Eversheds. Najlepsi uczestnicy zostaną podzieleni na grupy, których zadaniem będzie wypracowanie werdyktu w sprawie z kazusu eliminacyjnego. Następnie każdy z uczestników przedstawi indywidualnie jeden z argumentów opracowanych przez jego drużynę. Dzięki takim wystąpieniom i obserwacjom pracy w zespole, Jury ma również szansę ocenić predyspozycje uczestników do pracy w przyszłym zawodzie.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Więcej szczegółów na: www.elsa.org.pl/lawgames

Data: 05.02.2012 00:00
Autor/źródło: Uniwersytet Warszawski
Kategoria: Akademickie newsy
Słowa kluczowe: konkurs, ELSA, Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland, Kancelaria Wierzbowski Eversheds, kazusy
wydrukuj

WASZE KOMENTARZE

® 2011 - 2021 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.