Załóż bezpłatne konto Zaloguj się Zaloguj się przez Facebooka
Kalendarz studenta: Brak wydarzeń na dziś
Polecamy: 30 maja w życie wchodzą nowe regulację Kodeksu cywilnego i Kodeksu postępowania cywilnego
Z ostatniej chwili...
Sonda Na którą aplikację się wybierasz?
Uwaga! Publikacja archiwalna
Oznacza to, że od czasu jej opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność poniższej treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych tekstów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

Jeżeli interesuje Cię uaktualnienie poniższego tekstu pod kątem obowiązującego stanu prawnego - kliknij w link (funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych Użytkowników).

Wszystkie bankomaty za darmo w nowej ofercie mBanku dla studentów

0/5 z 0 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

mBank wraz z rozpoczęciem roku akademickiego przedstawia kolejny profit w ofercie rachunków dla studentów, do standardowego bezpłatnego rachunku dodając także możliwość korzystania ze wszystkich bankomatów za darmo, bez konieczności spełniania dodatkowych warunków.

Wszystkie bankomaty za darmo w nowej ofercie mBanku dla studentów

Już w październiku blisko 1,7 mln polskich studentów powróci na uczelnie do swoich codziennych zadań. Przed rozpoczęciem roku akademickiego, studenci załatwiają wszystkie najważniejsze sprawy - od miejsca w akademiku, poprzez wybór odpowiedniego rachunku bankowego. W tym ostatnim wspiera ich mBank, oferując rachunek dla młodych klientów, między 18 a 26 rokiem życia. Wraz z nim, można będzie skorzystać z oferty bezpłatnych wypłat pieniędzy ze wszystkich bankomatów w kraju, bez dodatkowych warunków i bezterminowo.

- Z naszego punktu widzenia studenci zawsze byli istotną grupą klientów, dlatego właśnie nową ofertę uruchamiamy w okresie poprzedzającym rozpoczęcie roku akademickiego – tłumaczy Arkadiusz Pielechowicz z mBanku. – Budując produkt, postawiliśmy na takie cechy konta, które dla młodych ludzi są najważniejsze. Darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów są szczególnie ważne dla osób, które muszą liczyć się z kosztami. Nasi klienci będą mieli wygodny dostęp do swoich pieniędzy wszędzie gdzie się znajdą, bez żadnych dodatkowych opłat – dodaje Pielechowicz

 

Darmowe bankomaty to nie jedyna korzyść dla nowych klientów, którzy zdecydują się na eKONTO dla młodych. Nic nie kosztuje również założenie rachunku i jego prowadzenie, oraz realizowanie przelewów przez internet, ustanowienie i realizacja zlecenia stałego, ustanowienie polecenia zapłaty, wydanie karty oraz jej użytkowanie (jeżeli wydajemy przy jej użyciu co najmniej 100 złotych miesięcznie). To oznacza, że eKONTO dla młodych może być praktycznie darmowe.

 

Dodatkowo, posiadając konto w mBanku, student może skorzystać ze zniżek nawet w wysokości 25 proc. na kurs językowy w wybranych szkołach w całej Polsce, a także oszczędzać na zakupach z innowacyjną platformą rabatową mOKAZJE, dzięki której o otrzymanym rabacie nie trzeba nawet pamiętać. Rachunek dla młodych gwarantuje także dostęp do nowego serwisu transakcyjnego mBanku, dwukrotnie nagradzanego na najważniejszej globalnej konferencji Finovate, poświęconej innowacjom w branży finansowej, a także do zaawansowanych rozwiązań bankowości mobilnej, uznanej za najlepszą w Polsce w rankingu Newsweeka "Przyjazny Bank".
 

wydrukuj

WASZE KOMENTARZE

® 2011 - 2020 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.