Załóż bezpłatne konto Zaloguj się Zaloguj się przez Facebooka
Kalendarz studenta: Brak wydarzeń na dziś
Polecamy: 30 maja w życie wchodzą nowe regulację Kodeksu cywilnego i Kodeksu postępowania cywilnego
Z ostatniej chwili...
Sonda Na którą aplikację się wybierasz?
Uwaga! Publikacja archiwalna
Oznacza to, że od czasu jej opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność poniższej treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych tekstów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

Jeżeli interesuje Cię uaktualnienie poniższego tekstu pod kątem obowiązującego stanu prawnego - kliknij w link (funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych Użytkowników).

W ING jedne z najlepszych kont dla studentów i młodzieży

0/5 z 0 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

ING Bank Śląski oferuje jedne z najlepszych kont studenckich i młodzieżowych na rynku – wynika z rankingu kont osobistych opracowanego przez redakcję portalu Money.pl.

Portal Money.pl przenalizował ofertę 30 banków, które posiadają w ofercie rachunek bieżący dla klientów indywidualnych. Najwyżej oceniano banki, które nie pobierają opłat za aktywne korzystanie z kont. ING Bank Śląski zajął drugie miejsce w dwóch z trzech kategorii: konto studenckie oraz konto młodzieżowe.

Ranking powstał na podstawie 41 kryteriów, które podzielono na trzy grupy. W pierwszej oceniano koszt prowadzenia i obsługę klienta, w tym opłaty za prowadzenie rachunku, wydanie i obsługę karty płatniczej, wypłaty z bankomatów oraz koszty przelewów. W drugiej grupie, w której weryfikowano dostęp do konta i środków, oceniano liczbę bezprowizyjnych bankomatów, obsługę konta przez Internet i telefon oraz zabezpieczenia bankowości elektronicznej, jak również możliwość wpłaty gotówki we wpłatomatach. Dodatkowe punkty przyznawano za możliwość dokonywania płatności zbliżeniowych kartą i komórką, oferowanie przez bank aplikacji na smartphony oraz możliwość dokonania tzw. natychmiastowego przelewu. W ostatniej grupie skupiono się na obsłudze klienta, biorąc pod uwagę m.in.: kompetencje pracowników obsługujących infolinie oraz czas oczekiwania na odpowiedź z banku. Oceniono również przejrzystość i funkcjonalność strony internetowej. Dodatkowe informacje o rankingu są dostępne na http://www.money.pl/sekcja/ranking-kont-osobistych-2013/
 


Przypominamy, że Konto z Lwem Direct to bezpłatne konto osobiste z dostępem do pieniędzy przez Internet, telefon, sieć bankomatów i oddziałów w całej Polsce. Najważniejsze korzyści to:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku,
  • 0 zł za przelewy krajowe w PLN przez Internet na rachunek w innym banku w kraju (za wyjątkiem przelewów typu SORBNET, Express ELIXIR),
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju,
  • 0 zł za użytkowanie kart Visa zbliżeniowa lub Debit Mastercard zbliżeniowa (jeżeli miesięczna wartość rozliczonych przez bank transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą wyniesie co najmniej 200 zł w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca).
     


W ramach oferty w ING Banku Śląskim właściciele Kont Direct w wieku 18-26 lat nie są obciążani opłatą za pierwsze zamówienie lub pierwszą zmianę wizerunku karty płatniczej wydanej do Konta Direct oraz pierwsze wydanie K@rty wirtualnej ING Visa służącej do płatności w Internecie. Dodatkowo, klienci Konta Direct w wieku 13-18 lat są zwolnieni z opłaty za użytkowanie karty płatniczej do rachunku aż do uzyskania przez nich pełnoletności.

wydrukuj

WASZE KOMENTARZE

® 2011 - 2020 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.