Załóż bezpłatne konto Zaloguj się Zaloguj się przez Facebooka
Kalendarz studenta: Brak wydarzeń na dziś
Polecamy: Nowy termin egzaminu radcowskiego i adwokackiego
Z ostatniej chwili...
Sonda Na którą aplikację się wybierasz?

Aplikacja notarialna. Pytania, odpowiedzi, tabele

5/5 z 2 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Dla kandydatów na aplikację notarialną, którzy lubią uczyć się poprzez rozwiązywanie testów, C.H.Beck przygotowało nowe wydanie publikacji Mariusza Stepaniuka.

Aplikacja notarialna. Pytania, odpowiedzi, tabele

Autor: Mariusz Stepaniuk
Wydawnictwo:  C.H.Beck
Wydanie: 5
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 1200
ISBN: 978-83-255-3399-1
Cena katalogowa: 189,05 zł
Stan prawny 15.5.2012 r.
Pobierz spis treści


Opis:
Aplikacja NOTARIALNA – piąte wydanie – to zbiór znowelizowanych, przystosowanych do obowiązującego stanu prawnego, szczegółowych testów jednokrotnego wyboru wraz z prawidłowymi odpowiedziami i podaniem podstawy prawnej, ułożonych w formie wygodnej tabeli, która ułatwia naukę i pozwala na bieżąco sprawdzać nabytą wiedzę.


Aplikacja NOTARIALNA – składa się z pytań testowych przygotowanych do kolejnych przepisów ustaw objętych zakresem egzaminu.


Aplikacja NOTARIALNA – jest narzędziem, które pozwala utrwalić wiedzę z następujących dziedzin prawa, których znajomość jest niezbędna na egzaminie, takich jak: prawo konstytucyjne, prawo cywilne, postępowanie cywilne, prawo rodzinne, księgi wieczyste, koszty sądowe, ochrona konkurencji, prawo konsumenckie, prawo handlowe, prawo gospodarcze, prawo upadłościowe, prawo bankowe i dewizoweprawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo administracyjne, postępowanie administracyjne i sądowoadministracyjne, prawo samorządowe, prawo budowlane, prawo ubezpieczeniowe, prawo o stowarzyszeniach, prawo europejskie, prawo mieszkaniowe, lokalowe i spółdzielcze, prawo pomocy społecznej i prawo korporacyjne.


Zdawaj z nami!! Jak wynika z porównania pytań z egzaminu wstępnego na aplikację notarialną z 2011 r. z pytaniami zawartymi w książce, na 150 pytań które pojawiły się na egzaminie, ponad 100 znajduje się w naszej publikacji (tabelkę porównawczą znajdziesz w książce).


Aplikacja NOTARIALNA:

  • pomoże zdać egzamin na aplikację,
  • utrwali materiał zdobyty w toku aplikacji,
  • przypomni wiedzę potrzebną do wykonywania praktyki zawodowej.

W tej serii polecamy również APLIKACJĘ ADWOKACKĄ, APLIKACJĘ RADCOWSKĄ I APLIKACJĘ KOMORNICZĄ.

 

Data: 22.03.2012 13:00
Autor/źródło: Zespół portalu sPrawnik.pl
Kategoria: Kariera, Aplikacje
Słowa kluczowe: egzamin wstępny na aplikację, aplikant, aplikacje prawnicze, aplikacje prawne, książki dla aplikantów, egzamin na aplikacje, aplikacja prawnicza, absolwenci prawa
wydrukuj

WASZE KOMENTARZE

® 2011 - 2020 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.