Załóż bezpłatne konto Zaloguj się Zaloguj się przez Facebooka
Kalendarz studenta: Brak wydarzeń na dziś
Polecamy: Reforma prawa procesowego:Sędziowie pokoju nie będą prawnikami
Z ostatniej chwili...
Sonda Na którą aplikację się wybierasz?

Prawo pracy - Atypowe formy zatrudnienia

5/5 z 2 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Dnia 5 marca 2015 roku o godz. 11:00 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się panel dyskusyjny „Prawo Pracy – Atypowe Formy Zatrudnienia”, organizowany przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Gdańsk, w ramach cyklu propagującego wiedzę o prawach człowieka.

Prawo pracy - Atypowe formy zatrudnienia

W tegorocznej edycji organizatorzy pragną poruszyć zagadnienia związane z prawem pracy, a ściślej z formami zatrudnienia odbiegającymi w swej istocie od tradycyjnej podstawy stosunku pracy, opartej na umowie o pracę na czas nieokreślony, w pełnym wymiarze godzin, gdzie miejscem wykonywania pracy jest siedziba pracodawcy.

 

 

Wiodącą tematyką tegorocznego panelu stanowić więc będą aspekty związane z zatrudnieniem, które znamionują niestandardowe warunki pracy z uwagi na miejsce świadczenia pracy bądź sposób jej wykonywania, elastyczność czasu pracy, a także zmniejszony jej wymiar. Organizatorzy chcą zwrócić szczególną uwagę na nowe regulacje w tym zakresie, wchodzące w życie z początkiem 2015, a także 2016 roku.

 

 

Aby wziąć udział w panelu dyskusyjnym, należy uprzednio wysłać e-maila wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem, a studenci dodatkowo z kierunkiem i rokiem studiów na adres: ppcz@gdansk.elsa.org.pl. W razie jakichkolwiek pytań organizatorzy udzielą wszelkich odpowiedzi pod wyżej wymienionym adresem e-mailowym.

Data: 23.02.2015 11:01
Autor/źródło: ELSA
Kategoria: Kariera, Gorące tematy
Słowa kluczowe: praca, formy zatrudnienia, niestandardowe warunki pracy, miejsce świadczenia pracy
wydrukuj

WASZE KOMENTARZE

® 2011 - 2021 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.