Załóż bezpłatne konto Zaloguj się Zaloguj się przez Facebooka
Kalendarz studenta: Brak wydarzeń na dziś
Polecamy: Reforma prawa procesowego:Sędziowie pokoju nie będą prawnikami
Z ostatniej chwili...
Sonda Na którą aplikację się wybierasz?

JSLegal partnerem programu 'Droga do kariery'

5/5 z 1 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Studenci III, IV i V roku wydziałów prawa mogą liczyć na płatny staż w kancelarii JSLegal, która przystąpiła do programu „Droga do kariery” realizowanego przez Europejskie Centrum Arbitrażu.

JSLegal partnerem programu 'Droga do kariery'

Program praktyk „Droga do kariery” jest skierowany do studentów współpracujących z Europejskim Centrum Arbitrażu (ECA). Studenci interesujący się kwestiami związanymi z arbitrażem, uczestniczący w wykładach specjalizacyjnych i seminariach dotyczących tego zagadnienia, mają szansę na płatne miesięczne praktyki w kancelarii JSLegal, specjalizującej się w rozstrzyganiu sporów oraz transakcjach korporacyjnych.

 

 

Jako partner „Drogi do kariery” umożliwimy młodym adeptom prawa zdobycie doświadczenia w zakresie postępowania litygacyjnego. W naszej kancelarii praktykant dołączy do zespołu, który świadczy usługi o najwyższej jakości, zgodnie ze standardami międzynarodowych firm prawniczych, odpowiadających potrzebom polskich i międzynarodowych klientów działających w Polsce, mówi dr Rafał T. Stroiński, jeden z partnerów JSLegal.

 

Aby wziąć udział w programie Droga do kariery i mieć szansę na odbycie płatnych praktyk w JSLegal, należy wysłać CV oraz list motywacyjny na adres: rekrutacja@eca.org.pl

Data: 25.11.2014 11:52
Autor/źródło: So What ? Communication group
Kategoria: Kariera, Gorące tematy
Słowa kluczowe: student, staż studencki, płatny staż w kancelarii, program praktyk "Droga do kariery"
wydrukuj

WASZE KOMENTARZE

® 2011 - 2021 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.