Załóż bezpłatne konto Zaloguj się Zaloguj się przez Facebooka
Kalendarz studenta: Brak wydarzeń na dziś
Polecamy: Ograniczenie dostępu do świadczeń medycznych dla osób niezaszczepionych na Covid -19 w świetle Konstytucji
Z ostatniej chwili...
Sonda Na którą aplikację się wybierasz?
Uwaga! Publikacja archiwalna
Oznacza to, że od czasu jej opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność poniższej treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych tekstów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

Jeżeli interesuje Cię uaktualnienie poniższego tekstu pod kątem obowiązującego stanu prawnego - kliknij w link (funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych Użytkowników).

Akademia Spółek Kapitałowych 2014

5/5 z 1 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Instytut Allerhanda oraz Koło Naukowe Prawa Gospodarczego serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych do udziału w kolejnej edycji Akademii Spółek Kapitałowych.

Akademia Spółek Kapitałowych 2014

Akademia Spółek Kapitałowych to corocznie organizowany cykl wykładów z zakresu szeroko pojętego prawa gospodarczego, adresowany zarówno do studentów, jak i absolwentów wydziałów prawa i ekonomii. Spotkania poświęcone są wybranym, ważnym zagadnieniom dotyczącym problematyki spółek kapitałowych, wykraczającym poza standardowy kurs z prawa handlowego, prowadzone są przez ekspertów – teoretyków i praktyków związanych z Uniwersytetem Jagiellońskim oraz Instytutem Allerhanda.

 

 

W gronie tegorocznych prelegentów znaleźli się dr Jacek Dybiński, adw. Bartosz Groele, dr hab. Krzysztof Oplustil, prof. Andrzej Szumański, Mateusz Pacak, dr Arkadiusz Radwan, Tomasz Regucki oraz Andrzej Świderski. Wykłady będą dotyczyć m.in. problematyki zaskarżania uchwał, mandatu członków organów, szczególnych trybów podwyższenia kapitału zakładowego, nowelizacji ustawy prawo upadłościowe i naprawcze, ochrony inwestora na rynku kapitałowym, instrumentów pochodnych, ochrony mniejszości w perspektywie procesów restrukturyzacyjnych oraz analizy systemów ładu korporacyjnego w perspektywie porównawczej.

 

 

Wykłady będą się odbywać w środy, o godz. 18.30, w sali 223, w budynku Wydziału Prawa i Administracji UJ przy ul. Olszewskiego 2.

Zapraszamy do zapoznania się z programem» – pierwszy wykład już 2 kwietnia.

 

Udział jest bezpłatny, prosimy o zarejestrowanie chęci uczestnictwa przez wysłanie wiadomości na adres akademia@allerhand.pl.

 

Data: 27.03.2014 11:00
Autor/źródło: Instytut Allerhanda
Kategoria: Akademickie newsy, Prawo, Gorące tematy
Słowa kluczowe: Akademia Spółek Kapitałowych, problematyka spółek kapitałowych, prawo handlowe, problematyki zaskarżania uchwał
wydrukuj

WASZE KOMENTARZE

® 2011 - 2021 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.