Załóż bezpłatne konto Zaloguj się Zaloguj się przez Facebooka
Kalendarz studenta: Brak wydarzeń na dziś
Polecamy: Ograniczenie dostępu do świadczeń medycznych dla osób niezaszczepionych na Covid -19 w świetle Konstytucji
Z ostatniej chwili...
Sonda Na którą aplikację się wybierasz?

Do końca wakacji można jeszcze sprawdzać biura podróży za darmo

0/5 z 0 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Do końca wakacji Rejestr Dłużników ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A. przedłużył swoją promocję, w ramach której każda osoba może bezpłatnie sprawdzić wiarygodność płatniczą biur podróży.

Do końca wakacji można jeszcze sprawdzać biura podróży za darmo

Wystarczy zarejestrować się w serwisie infoKonsument.pl i bez wychodzenia z domu, w ciągu kilku minut sprawdzić wybranego przez nas organizatora wypoczynku. Weryfikacja jego kondycji finansowej pozwoli uniknąć rozczarowania i kłopotów związanych z  zakupem wycieczki u touroperatora, któremu grozi bankructwo. Zwykle takie biura już wcześniej zaprzestają regulowania swojego zadłużenia i ich dane trafiają do rejestru dłużników.

W związku z rosnącą liczbą zgłaszanych przez biura turystyczne upadłości, Rejestr Dłużników ERIF przedłużył swoją ofertę Last Minute. Tylko do końca wakacji każdy może za pośrednictwem internetowego serwisu infoKonsument.pl szybko, wygodnie przez 24 godziny na dobę sprawdzać dotychczasową rzetelność płatniczą dowolnej liczby organizatorów wypoczynku. To z pewnością wartościowa pomoc, która może ułatwić wielu osobom podjęcie dobrej decyzji o zakupie zorganizowanego wypoczynku w wybranym biurze podróży. Warto w ten sposób dodatkowo zabezpieczyć się przed trafieniem na nieuczciwego touroperatora i wrócić z wakacji tylko z samymi miłymi wspomnieniami.

wydrukuj

WASZE KOMENTARZE

® 2011 - 2021 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.