Załóż bezpłatne konto Zaloguj się Zaloguj się przez Facebooka
Kalendarz studenta: Brak wydarzeń na dziś
Polecamy: Ograniczenie dostępu do świadczeń medycznych dla osób niezaszczepionych na Covid -19 w świetle Konstytucji
Z ostatniej chwili...
Sonda Na którą aplikację się wybierasz?

Ruszył Newsletter poświęcony Europejskiemu Trybunałowi Praw Człowieka

0/5 z 0 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

W czerwcu 2012 r. Ministerstwo Sprawiedliwości rozpoczęło dystrybucję Newslettera poświęconego popularyzowaniu wiedzy z zakresu ochrony praw człowieka, w szczególności – orzecznictwa Europejskiego Trybunału Praw Człowieka.

Ruszył Newsletter poświęcony Europejskiemu Trybunałowi Praw Człowieka

Głównym celem jest dotarcie do jak największej liczby odbiorców związanych z wymiarem sprawiedliwości. Newsletter skierowany jest do osób zajmujących się na co dzień problematyką ochrony praw człowieka i przekazanie im, w możliwie szybkim czasie, bieżących informacji istotnych z punktu widzenia praktyki, przede wszystkim informacji na temat najnowszego orzecznictwa Trybunału w sprawach przeciwko Polsce.


Baza subskrybentów obejmuje ponad 300 podmiotów, między innymi: sądy i prokuratury (okręgowe, apelacyjne), Krajową Szkołę Sądownictwa i Prokuratury, Prokuraturę Generalną, Centralny Zarząd Służby Więziennej, okręgowe inspektoraty służby więziennej, a także zakłady karne oraz areszty śledcze.


 
W celu subskrypcji Newslettera należy zarejestrować się na stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości pod wskazanym poniżej adresem: bip.ms.gov.pl/pl/prawa-czlowieka/europejski-trybunal-praw-czlowieka/newsletter/

Data: 02.07.2012 07:00
Autor/źródło: Ministerstwo Sprawiedliwości
Kategoria: Prawo
Słowa kluczowe: subskrypcja newslettera, newsletter, ministerstwo sprawiedliwości, wymiar sprawiedliwości, orzecznictwo Europejskiego Trybunału Praw Człowieka
wydrukuj

WASZE KOMENTARZE

® 2011 - 2021 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.