Załóż bezpłatne konto Zaloguj się Zaloguj się przez Facebooka
Kalendarz studenta: Brak wydarzeń na dziś
Polecamy: 30 maja w życie wchodzą nowe regulację Kodeksu cywilnego i Kodeksu postępowania cywilnego
Z ostatniej chwili...
Sonda Na którą aplikację się wybierasz?
Uwaga! Publikacja archiwalna
Oznacza to, że od czasu jej opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność poniższej treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych tekstów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

Jeżeli interesuje Cię uaktualnienie poniższego tekstu pod kątem obowiązującego stanu prawnego - kliknij w link (funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych Użytkowników).

Międzynarodowa Studencka Konferencja Naukowa w Szczecinie

5/5 z 2 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

W dniach 1-2 czerwca 2015 roku będzie miała miejsce Międzynarodowa Studencka Konferencja Naukowa poświęcona prawno-administracyjnej regulacji bezpieczeństwa wewnętrznego w Polsce i w Unii Europejskiej.

Międzynarodowa Studencka Konferencja Naukowa w Szczecinie

Międzynarodowa Studencka Konferencja Naukowa "Prawnoadministracyjna regulacja bezpieczeństwa wewnętrznego w Polsce i w Unii Europejskiej" jest organizowana przez Administracyjne Koło Naukowe, które od trzech lat działa przy Katedrze Prawa i Postępowania Administracyjnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.

 

W programie przewidziane są cztery panele polskojęzyczne: "Bezpieczeństwo obywateli", "Bezpieczeństwo stabilności państwa", "Rola podmiotów w kreowaniu bezpieczeństwa wewnętrznego" i "Ustrój bezpieczeństwa wewnętrznego" oraz panel anglojęzyczny "European regulation of internal security".

 

Program wydarzenia»

 

Konferencja odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji, który znajduje się na ul. Narutowicza 17a!

 

Osoby, które chciałyby posłuchać wystąpień uczestniczących studentów i doktorantów proszeni są o kontakt - adres e-mail: isscakn@gmail.com.

 

Serdecznie zapraszamy!

Data: 29.05.2015 15:48
Autor/źródło: Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego
Kategoria: Akademickie newsy
Słowa kluczowe: konferencja naukowa, spotkanie studenckie, bezpieczeństwo, ustrój bezpieczeństwa wewnętrznego, bezpieczeństwo stabilności państwa
wydrukuj

WASZE KOMENTARZE

® 2011 - 2020 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.